Spotkania autorskie

Zapraszam wszystkich marzących o wyprawach na krańce świata na moje spotkania autorskie. Nieważna jest metryka, płeć, wykształcenie, zawód. „Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej”.

Spotkania autorskie dla bibliotek, domów kultury i festiwali

Zapraszam na wieczory autorskie poświęcone książce przez „Dziki Wschód” i wyprawie Dead Road 2013. Każdy wieczór to niezapomniane spotkanie z książką i historiami z drogi. Pełnymi przygody, wyjątkowych historii, ludzi i jedynych w swym rodzaju wyzwań. W ramach spotkań oferuję:

a) prezentację z pokazem slajdów poświęcone wyprawie Long Walk PLUS Expedtion z Syberii do Indii lub Dead Road 1953-2013 o podróży w poszukiwaniu syberyjskiej kolei-widmo. Czas trwania 1-1.5 h w zależności od preferencji zapraszającego.

b) emisję mojego filmu dokumentalnego „Długi marsz 70 lat później”

c) użyczenie wystawy fotografii z wyprawy Long Walk PLUS Expedition

Każde takie spotkanie to półtorej godziny otwierającej oczy na inny świat.

Moje prezentacje organizuję w bibliotekach, domach kultury, szkołach (wszystkich stopni), na uczelniach, w ramach DKK, w księgarniach i podczas różnego rodzaju imprez kulturalnych (również plenerowych).

Wszystkie szczegóły spotkań omawiam indywidualnie. W ramach pakietu mogę przeprowadzić do 3. spotkań dziennie łącząc wieczór autorski z prelekcjami dla szkół. Zapraszam do kontaktu.

Spotkania dla szkół ponadpodstawowych

Zapraszam na zajęcia dla młodzieży szkół ponadpodstawowych.

W ramach zajęć oferuję pokaz slajdów podróżniczych poświęconych mojej wyprawie z Syberii do Indii śladami polskich uciekinierów z Gułagu lub o wyprawie „Martwa Droga 2013” w poszukiwaniu syberyjskiej kolei-widmo, a także emisję filmu „Długi marsz 70 lat później”. Każde spotkanie wzbogacam o informacje historyczne oraz geograficzno-etnograficzne umożliwiające wpisanie lekcji do podstawy programowej nauczania.

Moje prezentacje organizuję we wszystkich rodzajach szkół ponadpodstawowych oraz na wyższych uczelniach.

Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące organizacji spotkania. Zapraszam do kontaktu.