Moje przygody o wyprawie z Syberii opisałem w książkach „Długi marsz do wolności” i „Przez dziki Wschód” (Wyd. Literackie).  W przygotowaniu jest książka o Transpolarnej Magistrali Kolejowej zwanej Martwą Drogą. Miałem również przyjemność pojawić się w publikacjach innych autorów. Zapraszam do lektury!

>> „Długi marsz do wolności” [OPIS KSIĄŻKI]

>> „Przez dziki Wschód” [OPIS KSIĄŻKI]

>> Na gościnnych łamach [LISTA]

Jeżeli mogę powiedzieć, że coś jest moją pasją to będzie to pisanie. Od krótkich felietonów po książki. Moim przygodom na drodze z Syberii do Indii i historii Witolda Glińskiego poświęciłem dwie książki. „Przez dziki Wschód” (Wydawnictwo Literackie) spotkała się z przychylnymi opiniami krytyków i nagrodzona została na Warszawskich Targach Książki nagrodą Magellana dla najlepszej książki podróżniczej roku 2012. Cały nakład został praktycznie wyczerpany. Natomiast publikacja „Długi marsz do wolności”, napisana wspólnie z Bartkiem Malinowskim i Filipem Drożdżem, ukazała się nakładem Narodowego Centrum Kultury jako materiał promocyjno-edukacyjny Polski. W przygotowaniu jest książka o Transpolarnej Magistrali Kolejowej i wyprawie Martwa Droga 1953-2013. Planowany termin premiery: jesień 2014.

Miałem również przyjemność pojawić się w publikacjach innych autorów: „Pojechanych Podróżach” Marka Tomalika i „Podręczniku przygody rowerowej” Robba Maciąga.

Zapraszam do lektury!